Мой добрый поступок

RSS лента

У рейтингу найбагатших українців, який склав журнал "Фокус" за період із березня 2011 р. по лютий 2012 року, опинилися шість чиновників найвищого рангу, найзаможніший із яких - новопризначений міністр економіки Петро Порошенко, який посів 19-ту позицію, пише Фокус.ua в п'ятницю. 

У полтавському регіоні оголошується конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями. Для їх виконання (реалізації) надаватимуть фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету

Головне управління інформаційної та внутрішньої політики Полтавської облдержадміністрації оголошує конкурс програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями. Конкурс проводиться з метоюзабезпечення прозорості таефективного використання коштів, що передбачаються у обласному бюджеті для фінансової підтримки громадських організацій на виконання Програми взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з громадськістю та сприяння розвитку громадянського суспільства в Полтавській області на 2012-2015 роки. Тому при цьому на реалізацію проекту, за умови виграшу у конкурсі, виділятимуться кошти з обласному бюджету.  

18-річна Оксана Макар, яка стала жертвою групового зґвалтування в Миколаєві, померла в четвер уранці в Донецькому опіковому центрі, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" керівник опікового центру Інституту невідкладної та відновної хірургії імені В.Гусака Еміль Фісталь.  

первое  впечатление

28 марта 2012 - | Подробнее | 0 комментариев | 220 просмотров
Теги: честность

Полтавські діти страждають через невиконання своєї роботи служб у справах дітей

Деякі служби у справах дітей нашого регіону забули про свої прямі обов’язки. Конкретніше про це розповіла Світлана Волкова, старший помічник прокурора Полтавської області з питань захисту прав і свобод дітей.  


Люди нуждаются в твоей помощи

 

Могу помочь

 

Присоединяйся к нашим мероприятиям