У Рівному відбулося «Свято Малюка»

18 октября 2014 - Администратор
article1628.jpg

 За підтримки Соціального проекту «Торопижки» під патронажем Фонду волонтерів України 18 листопада у Рівенській областній дитячій лікарні відбулося Свято Малюка, приурочене до Міжнародного дня недоношенної дитини.

IMG_7941

 

На свято було запрошено представників керівництва області, президента «Асоціації неонатологів України», керівництво лікарні та колег з перинатального центру м.Рівного.

Ініциатива створення такого свята надїйшла від завідучої відділення неонатології Катерини Макарчук.
На святі були присутні багато батьків з діками-торопижками, які були виходжені в цій лікарні і зараз дуже вдячні колективу відділення неонатології за врятовані життя!

За підтримки спонсорів Соціального проекту «Торопижки» — ТМ «Bubchen» та «NUK» для відділення було передано допомогу у вигляді косметики та допоміжних засобів для годування недоношених малюків.
Також, наш партнер- журнал «Мой ребенок» передав в відділення, для батьків перебуваючих на виходжуванні разом з малюками, журнали, в яких батьки знайдуть безліч важливої та потрібної інформації про догляд за малюками!

!Сертификат о передаче продукции Бюбхен и НУК+Ровно+п

Презедент Фонда волонтерів України — Тимофій Нагорний, також привітав колектив відділення та гостей свята і подарував відділенню неонаталогіі- спеціальні ваги, з-за допомогою яких персонал з легкістю зможе спостерігати за набором ваги своїх маленьких паціентів.
DSC_0873-2

І найголовніше, для маленьких гостей свята, від спонсорів проекта — журналу «Мой ребенок», ТМ «Аленка, «ТМ «Антошка», ТМ «Bubchen» та «NUK», ТМ «ТОЛО» було подаровано безліч подарунків!

Також, ми дуже вдячні нашій неоціненній інформаційній підтримці- журналу «Мой ребенок» та інтернет-виданням «Mamaclub.ua» і «UAUA.info»!!!
DSC_0796-2 DSC_0799-2  DSC_0844DSC_0880 DSC_0881-2 DSC_0912-2  DSC_0903-2 DSC_0892-2

Комментарии (0)

Люди нуждаются в твоей помощи

 

Могу помочь

 

Присоединяйся к нашим мероприятиям