Британська розвідка публікує свої висновки щодо РФ

Британська розвідка публікує свої висновки щодо РФ. Росія не втримає кілька напрямків одночасно

Росія на роздоріжжі: яку з областей України атакувати. Володимир Путін опинився перед питанням, яку остаточну мету поставити за кінцеву для даного етапу війни в Україні.

Розвідка Великої Британії опублікувала висновки по тій ситуації, в якій наразі опинилися війська РФ. На Херсонщині росіяни опинилися майже в повній облозі. ЗСУ підтискає окупантів з усіх боків. На донецькому напрямі ведуться страшні й запеклі бої в Пєсках. Так, на сході Україна втрачає захисників кожного дня, але і Росія отримує тисячі похоронок зі Східного фронту. Харків тримає оборону, не даючи окупантам жодного шансу просунутися хоч кудись. Отже, що може наразі подати, як “рішучу перемогу” Уряд Росії і зокрема Володимир Путін?

Росіяни опинилися перед вибором: куди кинути основні сили, щоб було чим “нагодувати” своє підсанкційне населення. Воювати на всіх напрямках одночасно РФ вже не може. І це при тому, що населення Російської Федерації за кількістю більше ніж у тричі переважає. Проблема в тому, що українці воюють за свою землю, а мотивація росіян нові жигулі, які можна купити на похоронні. Ще одне питання – це якість новобранців. До армії беруть пенсіонерів, курсантів і злочинців з тюрем. 

Проблем додає і російська техніка. Розкрадені деталі, неналежний догляд в армії “великої імперії” діють наразі на допомогу ЗСУ. Російська техніка ламається прямо на полі бою. 

Водночас до України постійно прибувають нові американські HIMARS, турецькі байрактари й польські Краби. Також потрібно згадати, що українські військові наразі навчаються в США і Великобританії керувати найновішою зброєю і найкрутішими літаками.

Отже, британська розвідка вчергове підтвердила факт, що у росіян не має жодних шансів в Україні.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button