Черговий Фейк від РФ: Україна створює біозброю для знищення РФ

Свою агресію проти України Кремль завжди виправдовує філігранною брехнею. В чотирнадцятому році приводом став “розіп’ятий хлопчик” в Слов’янську, а у поточному біологічні лабораторії. Офіційна Москва заявила про наявність американських біолабораторій, які створюють спеціальну зброю для знищення генофонду Росії.

Теорія змови

Кремль працює над знищенням України з початку минулого сторіччя. Робиться це різними способами, але найефективнішим виявилася інформаційна війна.

Нас постійно завалюють фейковими дослідженнями, відео і новинами. Коли у 2020 Москві стало зрозуміло, що Зеленський так і не став “ручним президентом”, пропагандиська машина Росії запрацювала на повну міць.

На початку 2020 у російських ЗМІ з’явилися згадки про біолабораторії США на території України. Ніби то американці під прикриттям боротьби з пандемією створюють для Києва зброю масового ураження населення Росії. Причому ці новини поширювалися не на епатажних каналах Скабєєвої та Соловйова, а безпосередньо в соціальних мережах і англійською мовою. Авторами цих інфо вкидів були ультраправі американські газети.

Підготовка до вторгнення

Відмітимо, що за десять днів до початку повномасштабного вторгнення кібербезпека США зафіксувала у соцмережах нові “спалахи” інформаційного сміття. В ефірі з’являється декілько статей з провокативними назвами, накшаталт “Міноборони США фінансує секретні біолабораторії в Україні”.

Цікаво що інтерес до цих статей активізувався саме після 24 лютого. Один з користувачів Twitter опублікував карту ракетних обстрілів, прокоментувавши, що точки попадання ракет збігаються з ймовірним знаходженням біолабораторій, побудованих американцями в Україні. Після перевірки з’ясувалося, що автор напису виявився палким прихильником теорії світової змови.

Ще один конспіролог Алекс Джонс розмістив ціле “дослідження” на власному сайті InfoWars. Своїми думками з аудиторією він поділився у прямому ефірі. Його виступ мав дати розуміння всьому світу про причину повномасштабної спецоперації з боку Росії на території України. Дослідження пана Джонса базувалося на виступі держсекретаря Вікторії Нуланд. Пані Нуланд заявила у Сенаті про наявність в Україні об’єктів біологічних досліджень, якими може зацікавитись Кремль. Ця неупереджена думка дала Карсону підстави стверджувати, що російська агресія спричинена саме існуванням секретних біолабораторій в Україні.

Гра в ворота росіян

Скористувавшись хайповим успіхом, представники РФ звинуватили Вашингтон у розробці технологій по знищенню генофонду Великої Росії. Таким чином вони пояснили бомбардування території України. Враховуючи місця ракетних ударів, всі біолабораторії мали бути розташовані в середині жилих кварталів українських міст. Але для Москви то вже другорядне.

Це пояснює неймовірний виступ Сергія Лаврова 3 березня, на 8 день повномасштабних руйнувань території України. У своїй промові він сказав про військові біолабораторії США, які працюють над розробкою патогенів. Як результат 8 березня, на тринадцятий день повномасштабного вторгнення, МЗС Росії заявило про те, що Кремль (обстрілюючи цивільні об’єкти) захищає Росію від біологічної зброї, яку Україна створює недалеко від кордонів з РФ.

Цікаво

Такі наративи Росія використовує вже не вперше. Біолабораторії російські пропагандисти знаходили в Грузії  у 2008 році перед тим, як бомбити Тбілісі. В дев’яностих роках перед початком другої чеченської війни КГБ влаштувало підриви житлових будинків в російській столиці. Росія завдається до брехні, аби виправдати свої терористичні дії.

Нероз’ясненим лишається тільки питання: чому центри розробки біологічної зброї росіяни шукають і знищують у дитячих садках, ТРЦ і приватних лікарнях. Це офіційний Кремль пояснити не може.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button