Герхард Шредер чекає нового діалогу з Путіним

Колишній канцлер Німеччини настирливо намагається “подивитися в очі агресору”. За його словами Україні не потрібна зброя, нам потрібно шукати дипломатичний вихід з цієї ситуації. Шрьодер відкрито прагне нових зустрічей з Путіним.

Шрьодер на “російській голці”

В інтерв’ю газеті “Frankfurter Allgemeine Zeitung” колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер наполягає на необхідності підтримувати відносини з президентом РФ. Агресивні дії Москви та тривале загострення конфлікту не є приводом для припинення діалогу. Він впевнений, що миру можна досягти лише шляхом дипломатичних зусиль. 

Активна співпраця колишнього канцлера  з Росією в енергетичних галузях викликає занепокоєння і питання у багатьох в Германії. Нагадаємо, що до травня поточного року Шредер обіймати посаду в наглядовій раді “Роснефть”.

Саме Шредер підписав з РФ контракт про будівництво газогону в обхід України, Польщі й країн Балтії. Щобільше, після закінчення своєї канцлерської кар’єри він очолив консорціум Північний Потік.

Канцлер звинувачує Україну

Також широко відома тісна дружба політика з Путіним, від якої політик не буде відмовлятися, попри ситуацію в Україні та постійні погрози останнього всьому Світу. У своєму інтерв’ю він заявив, що не збирається втрачати можливості поспілкуватися з Президентом РФ.

Більше того Шредер звинуватив у війні Україну. Мовляв, сам Київ винний в трагедіях, які відбулися і відбуваються в українських містах. Шредер виступає категорично проти постачання зброї в Україну. Колишній канцлер наполягає на виключно дипломатичному рішенні конфлікту (як він називає війну) між Росією та Україною. За його думкою Україна має знайти консенсус і піти на поступки РФ, аби не лилася кров воєнних і мирного населення.

Шредера будуть судити

Активна пропутінська позиція колишнього канцлера не залишилася поза увагою суспільства. Населення Германії обурено подібного роду заявами й вимагає скасувати Шредеру пенсію та звільнити його з посади голови партії.

В березні поточного року прокуратура Ганновера підтвердила, що суд отримав позив на колишнього канцлера. Шредер звинувачується у злочинах проти людяності та підтримку країни агресора. Перше засідання відбудеться в четвер,14 липня. 

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button