Інтерв’ю з Героєм України: «Гра в шахи з клінічним ідіотом»

«Гра в шахи з клінічним ідіотом» – так висловився про війну Росії проти України Герой України Пономаренко. За його словами, ворог підлий і віроломний, і ніщо не стоїть на його шляху і наголосив, що донині не виключає застосування росіянами тактичної ядерної зброї, «бо їм потрібна хоча б невелика перемога».

“Їхня очевидна перевага сьогодні у цифрах. Ця війна схожа на гру в шахи між розумною людиною та клінічним ідіотом. І всі ніби розуміють, що розумний переможе, але є нюанс – у розумного на полі 16 гравців, а у ідіота 160”.

”Всі вже зрозуміли, що російська “могутня армія” – це міф. «Друга світова армія?! Так, прості менеджери б’ють вас, як мух на підвіконні !!! » – підкреслив він.

За словами командира, всі бійці його підрозділу мотивовані та вперті, навіть ті, у кого до кінця лютого не було бойового досвіду, і всі готові воювати та захищати свою землю.

«Про таку команду можна тільки мріяти. Коли ми готуємося до виїзду і я встановлюю команди, які підуть, хлопці навіть ображаються: «Чому знову вони йшли минулого разу, зараз ми йдемо. «Це дуже весело.» Я хочу працювати з такими людьми. Я знаю багато мобілізованих хлопців, які дадуть шанс простим бійцям», – сказав Пономаренко.

До 2014 року Пономаренко працював менеджером з матеріально-технічного забезпечення, керував магазином, але відразу після початку війни пішов у військкомат. Після демобілізації у 2015 році працював на військовій дільниці. Незадовго до повномасштабного вторгнення на територію Росії він вийшов з лав Збройних сил України, але 26 лютого 2022 року розпочав бойові дії у складі 3-ї бригади.

Як повідомляв Укрінформ, 2 квітня президент Володимир Зеленський нагородив капітана Сергія Пономаренка званням Героя України та орденом «Золота Зірка».

Також читайте: Хто став цапом відбувайло

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button