Литва і Польща проти РФ: зустріч двох Президентів

Сувальський коридор справедливо вважається найвразливішою територією НАТО. Через свої імперські амбіції росіяни зазіхають вже не тільки на Україну, але і на країни Європи. Дуда і Науседа зустрілися в цьому “сакральному” місці.Перешийок з’єднує декілько країн Європи, а також Калінінградську область з РФ. На думку військових експертів, він найбільш вразливе місце з точки зору нападу Росії з метою зробити сухопутний коридор між від’єднаним Калінінградом і основною російською територією.

В північно-східній Польщі в селі Шиплішки відбулася зустріч двох президентів Анджея Дуди та Гітанаса Науседа, та міністрів оборони обох країн. Учасники конференції дійшли висновків, що обидві країни, Польща і Литва, знаходяться в абсолютній безпеці від погроз Росії. Запорукою їх спокою є членство в НАТО. Безпека країн-членів НАТО посилюється розташуванням п’ятого корпусу США на територіях цих країн. 

Президент Польщі особливо підкреслив, що дислокація союзних військ значною мірою стримує неадекватні дії Росії. Регіон захищають славнозвісна дивізія «Північний Схід». Зокрема у склад дивізії входить 15-та Гіжицька моторизована бригада і литовські морпіхи  «Залізний вовк». Наразі на території Польщі дислокується понад 11 тисяч солдатів США. Отже, ми бачимо П’яту статтю у дії.

Погляди президентів обох країн на ситуацію у Світі, і зокрема в Україні, сходяться в основних напрямках. В першу чергу обидва голови держав не мають наміру зберігати обличчя Путіну і не принижувати Росію. На зустрічі було вирішено, що для розв’язання питання потрібно посилювати санкції, а не намагатися, зазирати в очі ворогу. 

Саме тому місцем зустрічі було обрано Сувальський коридор. Тут особливо гостро відчувається різниця між цивілізованим світом і агресивною Росією. Зустріч має бути певним сигналом офіційній Москві.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button