NASAMS дозволить закрити небо над Україною

Днями було оголошено про намір Сполучених Штатів передати в Україну зенітно-ракетний комплекс NASAMS.  Система протиракетної оборони використовується для відстеження та захисту повітряного простору Вашингтона.

За повідомленням CNN комплекс буде спеціально закуплено та передано Україні в рамках програми Ukraine Security Assistance Initiative. Всі попередні постачання зброї та техніки відбувалися безпосередньо зі складу збройних сил США.

Ця сучасна система має радіус дії 160 км. Розробник ЗРК норвезька компанія «Norwegian Kongsberg». Система ротиповітряного захисту оздоблена надсучасними ракетами повітря-повітря. В комплектацію входить локаторне наведення на ціль. Особливістю комплексу є те, що він успішно збиває повітряні об’єкти противника при будь-яких метереологічних умовах. Система працює на малих і середніх висотах.

Такий захист неба допоможе Україні захисти цивільні об’єкти від попадання російських ракет. Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button