Опальний Шредер поїхав до Путіна в гості

Колишній Канцлер Німеччини Герхард Шредер дуже не популярний серед німців через лобіювання російських інтересів. Свою чергову відпустку він вирішив провести у Москві. Цей вчинок опального політика шокував Германію. 

З самого початку повномасштабного вторгнення пан Шредер зайняв відверто пропутінську позицію. Він активно виступав проти надання Україні допомоги. Саме через його сприяння німецька зброя поступає до нашої країни в невеликій кількості.

Нагадаємо, у березні проти Шредера було розпочато кримінальне розслідування по звинуваченню в злочинах проти людства. Поки що колишній канцлер користується пенсією, яку надає його партія, але деякі привілеї для нього вже скасовані. Наразі керівництво СДПН підняло питання про виключення ексголови Німеччини з лав своєї організації. Таке рішення пов’язано з надмірною прихильністю пана Шредера до Російської Федерації.

У відповідь на рішення колишніх соратників, ексканцлер вирішив піти у відпустку провести її в Москві. Він сказав, що це прекрасне місто і немає жодних підстав уникати зустрічі з Президентом Росії.

Попри постійну критику Заходу і тиск з боку співвітчизників Шредер продовжує підтримувати тісні стосунки з Володимиром Путіним. Колишній канцлер заявив в інтерв’ю німецькій газеті, що буде використовувати будь-яку можливість поспілкуватися з керманичем Російської Федерації.

Спілкування з Путіним має своє негативні впливи. Після повернення з Москви пан Шредер відновив риторику про те, що треба відмовитися від допомоги Україні. За його словами це співробітництво негативно впливає на західну економіку і безпеку Європи. Політик впевнений, що тільки дипломатичні зусилля можуть заморозити конфлікт і припинити активні військові дії. 

Складається таке враження, що Шредер постійно звіряє свою політичну позицію з Кремлем і міцно пов’язаний з його хазяїном.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button