Орбан вважає дії НАТО в Україні не ефективними

Прем’єр-міністр Угорщини заявив, що НАТО має хибну стратегію допомоги Україні. Пан Орбан наполягає на запроваджені газового ембарго проти Росії. Але його позиція не знайшла підтримки провідних країн Європи.

Після зустрічі з канцлером Австрії Віктор Орбан виступив із заявою, в якій доволі різко прокоментував співробітництво ЄС і НАТО в питанні допомоги Україні. Угорський політик чергове висловився за припинення постачання зброї Україні. Він вважає, що НАТО марно витрачає час і гроші на навчання українських воїнів. Така стратегія призводить лише до ескалації конфлікту і роздратуванню Росії. Щобільше, подальша допомога Україні негативно впливає на економіку ЄС.

Пан Орбан наполягає на припиненні озброєння України, через яке весь Євро Союз опинився перед загрозою бути втягнутим у війну. Миру в Україні можна досягнути лише шляхом санкцій. Він виступив за негайне введення газового ембарго.

Однак позиція Віктора Орбана не отримала підтримки. Канцлер Австрії Карл Нехаммер відповів Орбану, що запровадження ембарго категорично неможливо. Австрія і Німеччина повністю залежні від російського газу. Без нього зупиниться вся промисловість цих країн і почнеться тотальне безробіття та занепад економіки. Єдиним виходом з цієї ситуації є формування єдиної для всього ЄС газової платформи.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button