Польща надає нові можливості для медиків з України

Під почесним патронатом Міністерства охорони здоров’я Республіки Польща було розроблено проєкт MedMobilityPoland. В рамках цього проєкту будуть працювати медичні працівники з України, які евакуювалися під час повномасштабного вторгнення РФ. Участь у програмі візьмуть фахівці всіх рівнів.

В рамках MedMobilityPoland створений сайт по працевлаштуванню біженців з медичною освітою. Таким чином громадяни України можуть офіційно працювати в польських медичних установах і отримувати гідну зарплатню на рівні з громадянами Республіки. 

Для того, щоб взяти участь в проєкті, треба заповнити спеціальну форму на сайті . На будь-які питання можна отримати відповіді телефоном (+48) 22 427 65 60. Лінія працює у звичайному режимі з понеділка по п’ятницю польською або українською мовами. При необхідності є можливість написати на електронну адресу rekrutacja@medmobilitypoland.com.

Спонсором проєкту являється Канцелярія Прем’єр-міністра в рамках громадського завдання «MedMobilityPoland – підтримка лікарів – біженців з України». Реалізацією проєктів займається Фундація Свободи та Демократії.

Отже, ми бачимо черговий приклад підтримки, яку Польща надає Україні під час війни з Росією. Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button