“Похоронні” вигоди російських батьків

Кажуть життя неоціненне, але Уряд Росії знайшов вартість загибелі в війні проти України. Тепер життя вимірюється жигулями. На російському телебаченні з’явився “героїчний” сюжет про те, як батьки реалізували “гроші на труну”.

Пафосно-абсурдний сюжет

Кореспондент найпопулярнішого у РФ пропагандистського каналу “Росія 1” взяв інтерв’ю у батьків, які отримали компенсацію за загибель сина. Вони розповіли, що син продовжив славну сімейну традицію захищати батьківщину від фашистів. З цією метою чоловік відправився в Україну вбивати цивільних громадян, але був убитий сам. Але родина не лишилася “в накладі”. Держава виплатила компенсацію на поховання. На цю несподівану премію був куплений білий автомобіль, про який мріяв син. Тепер на цій автівці вони їздитимуть до своєї дитини на кладовище.

Кореспондент пафосно подав ситуацію, як прояв героїзму російського солдата-визволителя. За його словами батьки проявили мужність, і їм є чим гордитися. Участь в агресивній окупації чужої території була подана, як справа честі.

Абсурдність цього сюжету не лишилася поза увагою соцмереж. Журналіст BBC Monitoring Френсіс Скарр у своєму Twitter написав, що російські батьки мають радіти “вигоді” від смерті дитини. Тепер вони можуть вільно пересуватися між оселею і кладовищем на новенькій Lada Калина.

Фальшивий указ Путіна

Нагадаємо, що Путін видав указ згідно з яким родини загиблих мають право на компенсацію в п’ять мільйонів рублів. За поранення компенсація виплачується в межах трьох мільйонів. Доволі непогана ціна життя рідних.

Правда далеко не всі сім’ї отримують компенсації. Більшість російських солдатів, які не повернулися з сьогоднішньої війни Росії проти України, визначені, як зниклі безвісти. І це доволі логічно, бо, як відомо, росіяни кидають трупи своїх сослуживців, а важкопоранених пристрілюють. На запити у відповідні органи батьки і дружини часто чують погрози бути засудженими за розхитування ситуації. 

Можливо саме цим був пов’язаний даний пропагандистський сюжет метою якого було вмотивувати інші сім’ї відправляти своїх синів на війну в Україну. Так, врешті-решт, росіяни отримають можливість обміняти життя дитини на нові жигулі.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button