Росія атакує об’єкти на польсько-українському кордоні

Шостий місяць повномасштабного вторгнення розпочався новими ракетними ударами. З боку Каспійського моря по Україні було випущено вісім ракет, знищено зенітно-ракетний комплекс недалеко від польського кордону.

Росія продовжує регулярні обстріли всієї території України. Основні удари направлені на східні й південні області. Але час від часу ракетних ударів зазнають західні області. останній удар був нанесений в безпосередньому наближенні до кордонів з Польщею.

2 серпня у 17-00 по Львівській області було випущено 8 крилатих ракет. Для атаки використовували бомбардувальники радянського зразка. ППО знищила сім ракет, але одна все ж таки досягла цілі.

В результаті удару знищено ракетно-зенітний комплекс в місті Червоноград. Про це повідомив голова Львівської держобладміністрації Максим Козицький. На місце подій виїхали рятувальники.

За попередніми даними жертв серед мирного населення і військовослужбовців немає. Зруйнована тільки техніка. Наразі вираховуються збитки та оцінюється розмір руйнувань.

В результаті інциденту виникає питання, чому обрано об’єкт поблизу польського кордону. Чи не є це сигналом Кремля для Уряду Республіки Польща зупинити свою всебічну підтримку Україні?

В будь-якому разі дії Росії мають бути розцінені, як терористичні та такі, що порушують не тільки норми міжнародного права, але і правил ведення війни.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button