Сенат США надає Україні HIMARS великої дальності

В Києві відбулася зустріч сенаторів США і Президента Зеленського. Під час з розмови Ліндсі Грем і Річард Блюменталь підтвердили рішення Сполучених Штатів про надання Україні зброї великої дальності, в тому числі систем HIMARS.

У своєму інтерв’ю агенції Reuters пан  Блюменталь заявив про свою підтримку озброєння України важкою зброєю. За його словами, найближчим часом в Україну мають бути поставлені не тільки ракетні комплекси збільшеної дальності, але і протикорабельні “Гарпуни”. Єдиною умовою, яку висуває сенатор: Україна не буде атакувати територію РФ.

В свою чергу пан Гремм заявив, що в наступні два місяці нове рішення буде остаточно прийнято і втілене в життя. На його думку, постачання зброї має бути негайним і безперервним. Ситуація на сході та півдні України викликає у сенатора велике занепокоєння. Тільки постачання далекобійного озброєння зможуть переломити хід подій. 

На цей час в Україну вже поставлені ракети й системи ППО середньої дальності. Нагадаємо, що раніше Білий дім наполягав у своїх заявах проти постачання зброї дальності до 300 миль. Наразі загострення ситуації та затяжні бої суттєво змінили ставлення західних політиків до питання постачання зброї.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button