Скандал із міжнародною правозахисною організацією

Міжнародна організація з прав людини Amnesty International зробило обурливу заяву. Згідно з нею саме Україна винна у смертях мирних громадян. Світ бурхливо відреагував на звіт.

Неприйнятна позиція і реакція Світу

В четвер, 4 серпня, вийшов звіт всесвітньовідомої організації по захисту прав людей. В цьому звіті Amnesty International висловила думку, що дії ЗСУ порушують права людей і призводять до загибелі мирного населення. Правозахисники обґрунтовують свою позицію тим, що українська армія облаштовує свої бази в школах, лікарнях і серед житлових будинків. Більше того в публікації є навіть думка про те, що українські воїни навмисно ставили під загрозу життя цивільного населення. 

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба різко засудив такі висловлювання в адресу нашої країни. Він заявив, що агенція намагається перекласти провину з реального агресора, яким є Російська Федерація, на Україну. Президент Зеленський виступив із промовою де заявив, що Amnesty International стали жертвою російських пропагандистів. За словами Володимира Зеленського правозахисники намагаються видати індульгенції реальному агресору, Росії. Вони приписують злочини, зроблені за наказом Путіна, Україні, яка з останніх сил чинить супротив новим фашистам.

На скандал відреагувала і Посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс. Вона обурилася заявою. В заяві пані Посла йдеться про те, що єдиною загрозою мирному населенню в Україні є Російська Федерація на чолі з Володимиром Путіним. Вона сказала, що як тільки російські ракети перестануть руйнувати українські міста, а російські солдати вбивати людей на території України, загрози життю не буде.

Генсек не змінить свою думку

Натомість Генеральний секретар  Amnesty International замість вибачень і пояснень зробила допис у Twitter. В ньому вона називає всіх, хто був обурений висновками організації “тролями із соцмереж”. Вона наполягає на думці, що розслідування було не упередженим і підтвердженим фактами. Так само вона зазначила, що РФ теж має відношення до смертей на території України. Але головне: якби ЗСУ не чинило супротив в мирних містах, таких смертей було б менше.

Позиція людей такого рівня викликає не просто здивування, але і шок.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button