У в’язниці ДНР помер громадянин Великобританії

В полоні невизнаного угрупування, так званої, ДНР помер громадянин Великобританії. Пол Юрі був затриманий в Запорізькій області. Його та другого британця Дйлана Хейлі звинуватили у причетності до ЗСУ. Речник міністерства прав людини ДНР заявила, що причиною смерті 46-річного чоловіка став стрес.

У квітні цього року на одному з блокпостів Запорізької області в полон попали двоє англійських громадянин. Через кілька днів після арешту в соцмережах з’явилося відео, де Юрі звинувачує британський уряд у підтримці України. Мати Пола стверджує, що заява була зроблена під тиском, скоріше за все її син зробив це під тортурами.

Про смерть британця ДНР повідомили  лише через п’ять днів. Омбудсмен невизнаної республіки заявила, що в Юрі були хронічні захворювання, які не дали йому шансу вижити. 

Британець помер 10 липня. Інформацію надала Дарія Морозова, омбудсмен самопроголошеної Донецької Народної Республіки. За її словами, Урі помер внаслідок хвороби та стресу. Таким чином РФ і її посіпаки намагаються зняти з себе відповідальність за загибель іноземця через їхню провину.

ДНР пояснило арешт англійця через те, що він був професійним воєнним. Він і ще двоє іноземців, затриманих у квітні і засуджених до страти, на думку ДНР намагалися повалити конституційний устрій республіки і винні в тероризмі.

Натомість за інформацією з офіційних англійських джерел Пол Юрі працював у гуманітарній місії.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button