Ураїна буде примусово евакуювати мирного населення з Донецької області

Мирні мешканці Донбасу знаходяться під безпосередньою загрозою від агресії російських військ. Цивільні будинки постійно зазнають ракетних ударів з боку РФ: гинуть і дорослі люди й діти. До цього додалися проблеми з газопостачанням. Для збереження життів українців Уряд прийняв рішення про примусову евакуацію. 

У вівторок агенція Укрінформ опублікувало заяву віцепрем’єр-міністр України  про те, що розпочався процес примусової евакуації мирного населення. За словами Ірини Верещук більшість районів Донецької області позбавлені газопостачання та електроенергії. Задля забезпечення прийнятних умов життя мешканці цих районів вивозяться в міста центральної України. Серед евакуйованих діти, жінки, літні люди та люди з обмеженими можливостями. Всіх внутрішніх переселенців розселили та надали першу необхідну допомогу.

У своєму зверненні Ірина Верещук висловила подяку місцевим владам і волонтерам  за допомогу тим, хто вимушений покинути свої домівки. Раніше пані Верещук говорила, що покидати свої помешкання доволі травматично. Але Уряд має піклуватися про гідні умови життя для своїх громадян.  Причиною, через яку велику кількість людей мали перевезти, стало руйнування газопроводу. Перебування переселених осіб планують продовжити до нормалізації ситуації у регіоні.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button