Велика Британія обирає нового прем’єр-міністра

Сумною новиною для українців стала відставка Бориса Джонсона. Через скандал, спричинений висуненням на посаду відповідального за контроль за виборчою дисципліною Кріса Пінчера. Останній був звинувачений в аморальній поведінці.

У своїй промові Борис Джонсон заявив, що через втрату довіри більшості його партії, він більше не може бути її очільником. Нагадаємо, що сьогодні співпрацювати з чинним  прем’єр-міністром відмовилося близько 60 чиновників, зокрема декілька очільників міністерств.

Джонсон висловив сум, що йде з “найкращої роботи у світі”.  Прем’єр-міністр наголосив на важливості досягнень його партії в завершенні процесів по  Brexit і подоланні коронавірусної кризи.

Особливе місце у своїй промові містер Джонсон приділив Україні. Він запевнив українців у тому, що Великобританія надаватиме всебічну підтримку нашій державі в боротьбі проти Росії до самої перемоги.

Пан Боріс звернув увагу на те, що необхідність негайно розпочати процес підбору нового очільника партії. Він сказав, що надасть всю можливу підтримку своєму наступнику.

На сам кінець промови Джонсон висловив подяку всім своїм виборцям за підтримку і колегам за неоціненний досвід, який він отримав на посаді.

-Для багатьох людей моя відставка – довгоочікувана і радісна подія. Є ті, хто буде засмучений моїм рішенням Я знаю, що багато людей відчують полегшення, і, можливо, багато людей будуть розчаровані. Я робив все, що від мене залежало на цій посаді, але наразі ми всі дійшли до точки неповернення. Мені сумно залишати свою найкращу роботу, але, вочевидь, моя партія, колеги та громадяни країни заслуговують на більше – підсумував Борис Джонсон.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button