Візит Путіна в Тегеран викликав хвилю конспірології

Кирило Буданов, голова військової розвідки, висунув припущення, що Путіна на зустрічі в Ірані замінив двійник. Свою думку він обґрунтовує інформацією антипутінського каналу General SVR. До того, на погляд політика, Путін, який спускався з трапу літака, був зовсім не схожий на справжнього Путіна.

У своєму інтерв’ю інформаційній агенції ТСН пан Буданов звернув увагу кореспондента на дивну поведінку Президента РФ на трапі. Він не спустився зі сходинок, як робив це зазвичай, а зістрибнув. Більше того були помічені вади  при ходьбі. Раніше Путін крокував впевнено, а в цей раз на кадрах видно, що він кульгає. Дивна поведінка Президента Росії під час самої зустрічі теж викликала багато запитань і підозр. Отже, він спокійно і незворушно стояв принизливу хвилину в очікуванні появи Ердогана, а потім під час наради чотири рази залишав залу. Конспірологічні думки політика підтримуються чутками про можливу операцію, яку зараз роблять справжньому Путіну. 

Однак Вільям Бернс, директор ЦРУ, спростував чутки про погіршення здоров’я очільника Російської Федерації. Він заявив на форумі міжнародної організації Aspen Security про те, що за його даними Президент Росії перебуває у прекрасному самопочутті та не має ніяких проблем зі здоров’ям.

Отже, питання з двійником лишилося не визначеним.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу волонтерів та будьте в курсі подій.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button