АрміяІсторіїПодії та заходи

Next Step- центр реабілітації де поранених повертають до звичного життя.

За сухими статистичними даними штабу ООС про кількість трьохсотих стоять реальні людські долі. Війна не лишає легких подряпин, як правило в Шпиталі попадають з важкими пораненнями.

Лікарі латають рани: пробиті снайперськими кулями голови, відірвані ноги і руки, пошматовані осколками спини. Але після надання медичної допомоги потрібний довгий процес реабілітації як фізичної так і психологічної.

Чому потрібна спеціальна реабілітаційна програма.

Часто результатом травми стає неможливість ходити або розмовляти. Хлопці замикаються в собі, втрачають надію на повернення до звичного життя. В цей момент потрібна потужна підтримка фахівців. Саме з цією метою: поставити на ноги в буквальному і фігуральному сенсі наших Захисників і був створений в Ірпені центр реабілітації для АТОвців Next Step.

Трішки історії про Next Step

Треба зазначити, що реабілітаційний центр існує за рахунок благодійних внесків від української діаспори в США. За ініціативою Ірини Ващук, українки за походженням, з початком війни був створений приватний благодійний фонд. Гроші до Фонду поступають від проведення благодійних концертів, зустрічей з нашими Воїнами і тематичних вечорів. Треба сказати, що американська публіка охоче відвідує такі заходи і суттєво підтримує діяльність цієї організації.

В перші роки Хлопців відправляли до США за кошти благодійників. Результат був просто неймовірний: нашим пораненим буквально нарощували нові кістки і латали черепа. Багато хто повернувся з США відновлений і натхнений. Але переліт і транспортування вимагали витрати великого ресурсу, отже згодом було вирішено вкласти гроші в створення однієї з філій Компанії, аби відновлення після поранень проходило саме в Україні. 

Поки що ірпінський реабілітаційний центр не може надавати житло, пацієнтів розміщують в найближчиму хостелі. Але не не заважає Хлопцям в самому центрі відчувати себе, як вдома.

Унікальне обладнання і блискавичні результати.

Всі тренажери були завезені з США. Нажаль в Україні немає аналогів такого рівня, а в Америці вже давно використовують саме таке знаряддя і такий підхід при проходженні реабілітації після черепно-мозкових, спинномозкових і інших нейро травм. Багато Хлопців, які проходять реабілітацію в Центрі задоволені результатом. Підримка і стабільно позитивний результат надихають Хлопців і дають їм нову надію на життя. 

Один з наших поранених Бійців, Олександр, завдяки допомоги реабілітологів зміг повернутися до спорту і навіть прийняв участь у Іграх Нескорених восени 2019. Завдяки зусиллям фахівців Олександр, в якого майже не рухалася права половина тіла після снайперського попадання в скроню, вже гарно ходить і починає рухати рукою. Також він набагато краще розмовляє і вже менше соромиться вступати в бесіду навіть з незнайомими людьми. 

Такі самі перетворення відбулися і з Дмитром. До проходження реабілітації в Next Step в нього була паралізована половина тіла. Наразі Хлопець вільно рухається: бігає і стрибає. В результаті поранення в голову в нього відсутня частина мозку, що не дає йому можливості вільно розмовляти, але постійна турбота персоналу повернула його до життя. Хлопець сподівається на подальше покращення.

Ми доступні в соцмережах.

Для того, щоб потрапити до центру не обов’язково брати направлення зі Шпиталю. Нещодавно в facebook з’явилася сторінка Next Step Ukraine. На цій сторінці є можливість заповнити анкету. Фахівці вивчають характер травм і документи, а тоді вже приймають рішення, чи в змозі вони допомогти пацієнту.

Нажаль поки Центр не настільки великий, аби прийняти багато людей. Отже в Next Step Ukraine працює лише два фізичних терапевти, реабілітолог і адміністратор. Наразі Центр в змозі прийняти до дев’яти паціентів, серед яких є як Воїни, так і цивільні.

Будемо сподіватися, що на розвиток і підтримку Закладу знайде кошти і державний апарат України, а не тільки Волонтери і українська діаспора США.

Додаткову інформацію про діяльність Next Step Ukraine ви можете отримати на його сторінці в facebook https://www.facebook.com/nextstepukraine

Доречі, ви також можете підтримати цей Проект, і стати патроном на https://www.patreon.com/rsukraine_org_ua

В подарунок ви отримаєте футболку з крутим патріотичним принтом.

Долучаємося до важливих справ.

Тэги
Hosting CityHost

Статьи по теме

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button