Армія

І хто тут “хочет мира”?

Росіяни продовжують обстріли: 1 липня-5 обстрілів за добу. Два двухсотих/три трехсотих у ворога; один наш Воїн поранений.

Перший день липня відзначився черговою “мирной акцией мышебратьев”. Російські окупаційні війська п’ять разів відкривали вогонь по наших позиціях із забороненої зброї.

Згідно з “мінськими домовленостями”, про які неустанно волають ворожі ЗМІСогласно “минским договорённостям” стодвадцятки на межі фронту заборонені. Та, мабудь сусіди забули, що в нас розведенння військ і почали перший липневий ранок з обстрілів з крупнокаліберних кулеметів і автоматичних  станкових гранатометів в районі Орехово.

Як повідомляє Штаб ОТГ “Північ”, по обіді активність росіських оккупантів у вигляді кулеметних черг і “приветов” з гранатометів різних систем розповюдилася і на Травневе.

В районі славного селища Піски по даним ОТГ “Схід”, російські агрессори двічі застосували автоматичні станкові гранатомети і стодвадцятки.

Тихе містечко Авдіївка, де мешкає мирне населеня (в тому числі і діти) піддався обстрілам російських загарбників. Були застосовані міномети 82-мм калібру, стрілкова зброя, ручні противотанкові гранатомети і крупно калібені кулемети. У відповідь наші  захисники показали “чия це земля”.

Назад в Росію, як подарунок до “обнуления путина”, поде дві цинкові труни і три поранені окупанти. Ще четверо не поїдуть назад зовсім,  бо грузовик і якому вони їхали підірвався.

З нашого боку поранений один. На данний момент надана необхідна медична допомога, стан стабілізований і нашому Воїну нічого не загрожує.

І, звичайно, все під контролем наших Воїнів. Допомагаємо Армії, не забуваємо, що у нас війна і читаємо новини. Все буде Україна!

Тэги
Hosting CityHost

Статьи по теме

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button