АрміяНовини

ДБР знов “відзначилося”

До дня зенітних військ “героїчне” бюро державних розслідувань приготували “подарунки”: в зенітно-ракетну бригаду ЗСУ на хмельниччині, Одещині і Херсонщині завітали “державні візитери”

В цих частинах були  проведені обшуки у зв’язку з тим, що воєнному керівництву інкримінують порушення процедури закупівлі техніки і перевищення службових повноважень. Під час розслідування були вилучені клістрони- спеціальні елементи воєнної техніки, без яких неможливо наведення на ціль. Разом з ними була вилучена і вся документація.

Нагадаємо, що Україна знаходиться у стані війни з Росією і клінтрони просто необхідні для ППО. Вилучення цих елементів призводить до того, що техніка виходить з ладу, та її відновлення потребує суттєвого часу.

Виникає питання, на яку країну працює ДБР України і чи не було це спеціально продуманою операцією по зниженню обороно-здатності Держави? Тільки після того, як Командування ракетно-зенітних частин звернулося в спеціальні інстанції, ДБР поміняло свою позицію: чотири з семи клістронів були повернуті майже одразу, ще три будуть повернуті сьогодні до дня ракетно-зенітних військ.

В ДБР заявили, що їх представники перевищили повноваження, що в судовому рішенні була вказівка лише провести опис, а не вилучати техніку. По цьому факту буде проведено внутрішнє розслідування і винуваті будуть притягнуті до відповідальності.

І знов таки виникає питання про внутрішній безлад в державному органі влади. Хто має нести відповідальність за те, що своїми безглуздими діями ДБР вкотре порушує чітко-налагоджені процеси і заважає нормально працювати?

Hosting CityHost

Статьи по теме

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button