АрміяНовини

Нові забаганки Кремля: ворог висуває нові вимоги в обмін на тишу

З 27 липня Україна об’явила режим тиші на фронті: заборонено, стріляти, не можна проводити жодних розвідувальних операцій, заборонено використання безпілотників. 

Армія мовчить у відповідь.

І дійсно, з кінця липня наша Армія мовчить, навіть у відповідь на обстріли. За дотриманням режиму тиші ретельно спостерігають спеціально виділені офіцери і представники ОБСЄ. Хоча, по інсайдерським данним ворог продовжує обстріли, кожен день піднімає безпілотники в небо і збирає інформацію про наші позиції. Отже перемир’я одностороннє.

Та цього мало російським загарбникам і очільникам “русского мира” цього недостатньо. 

Читайте також: ДБР знов “відзначилося”

Внутрішні вороги.

Нажаль перед Кремлем інтереси України представляє одіозний і хитруватий Андрій Єрмак, якому редставник РФ Дмитро Козак  висунув на крайній зустрічі нові вимоги, щодо російських очікувань від України. Як ми бачимо, Ермак займає не сутто принципову позицію, і його попередні домовленості вже стали предметом обговорення ТКГ. Враховуючи склад контактної групи, і що її наразі очолює перший Президент України Леонід Кравчук, налаштований люб’язно і лояльно до загарбників України, нас очікують неприємні сюрпризи на кшталт спроби вести прямі переговори з представниками так званих ЛДНР. Москва продовжує штовхати нас на визнання війни громадським конфліктом, через примушення спілкуватися з очільниками невизнаних Світом республік. Це дасть їм можливість заявити світовій спільноті про наявність громадянського внутрішнього конфлікту, а не війни.

Щось пішло не так.

Перед запланованою зустріччю ТКГ обговорила ще двадцять ділянок, де буде проведене розмінування. На думку очільника Банкової, такі поступки мають допомогти в досягненні порозуміння між нами і окупантами.

Нова зустріч мала відбутися 28 серпня напередодні річниці Іловайської трагедії. Але чи то потужні Марші Ветеранів, які пройшли на честь Дня Незалежності по всій країні, чи взагалі настрій Громади, та Ермак пригальмував свій рух в бік Російської Федерації. Принаймні в РФ відмінили зустріч через те, що Україна знов не пішла на поступки. Нова зустріч має відбутися 10 вересня.

Очікуємо нових пропозицій “мишебратьев”

Слідкуйте за перебігом новин на нашій сторінці.

Тэги
Hosting CityHost

Статьи по теме

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button