Культура і СуспільствоНовини

Ветеран АТО організував дитячий спортивний табір “Строкаті єноти”

Якщо ви бажаєте, аби ваша дитина залишила гаджети у спокої і не тільки весело, але й з користю провела 10 літніх днів, поринула в світ пригод, знайшла нових друзів і дізналася щось цікавеньке про Україну, вам просто необхідно відправити її в дитячий літній табір “Строкаті Єнои”.

Інструктора в основному Воїни і Волонтери, тому ваше чадо перебуватиме в атмосфері взаєморозуміння і підтримки.

Табір має назву “Строкаті єноти” не просто так. Єнот-символ десантників, воєнної еліти. А строкатий тому, що в таборі передбачене розмаїття активностей: від майстер-класу по малюванню до походу з доланням водних перешкод з водоспадами в кінці шляху. Після десяти днів ваша дитина не захоче їхати до доу, а найсуперовішим бажаням стане отримати квиток уТабір “Строкаті Єноти”на наступний рік.

Табір розміщений в чарівному місці на березі річки Дністер неподалік Возилевских водограїв. Найближчий населенний пункт с. Узин.

Ідея робити табір виникла у нашого Доброволця Олександра Чуба. В 2016 після тяжкого поранення в ДАП Олександр доволі довго проходив реабілітацію, спочатку в Україні, а потім в США. Воїну допомагала величезна кількість людей, і Олександр вирішив, що має продовжити цю добру справу і якось віддячити суспільству.

строкаті єноти

Ще до війни Саша з друзями збирав групи дітей 20-30 людей і влаштовував невеликі вилазки з наметами. Війна розставила свої корективи в життя, прийнято рішення впритул зайнятися вихованням нового покоління.

Спочатку табір організували виключно для дітей, батьки яких воювали з Росією, але потім зроуміли, що треба заохочувати більше молоді. В цьому році вперше організована група для малючків: 6-8 років.

Іструктори дуже уважні до дітей, мають до кожного свій підхід. В таборі, як і в грі, свої правила: всі підтримують один одного, завжди можна порадитись як з однолітками так і з дорослими. Розмовляти потрібно виключно українською, при бажанні англійською мовами (мовне питання особливо гостро піднімається Олександром, бо мова-то наша зброя). Якщо дитина не володіє українською мовою, її завжди підтримають, навчать правильно говорити і розуміти, але категорично ніхто не переходить на російську мову. Неможна лаятися або давати негативні оцінки оточуючим. “В житті ми, буває, матюкаємося, чи розмовляємо російською. Але життя не має правил, а гра побудована на правилах. І ми будемо їх дотримуватися”- говорить Олександр.

Як проходить звичайний день? Спочатку якісь спортивні активності, квести, вилазки з досвідченими туристами, змагання. Друга половина дня присвячена інтелектуальному модулю: творчі майстер-класи, ьцікаві завданя. Є, навіть, Вєдунья, яка розкриє чарівний світ давньослов’янської культури, обрядів, вірувань. Інструкторт Тетяна (історик за фахом) у формі анімації і гри проведе вас стежками минулого Україн.

десткий табір строкаті єноти

До того ж є дуже важливі зайняття по соціалізації: як надати первинну медичну допомогу, коли дзвонити 101, а коли 102. Який державний орган відповідає за влаштування на роботу, а який за те, щоб були красиві парки чи працював ліфт. Дітей вчать простим життєвим примудростям

І найголовніше: під час занятть ніхто не нав’язує своїх ідей і політичних уподобань. Так, мета табору виростити свідомих Громадян, основу Української Нації. Але Свідомий, це не той, кому вбили в голову якісь догми, або думки. Тому в таборі весь час проводять диспути. Дітей просять висловити і обгрунтувати свої думки. Все проходить в руслі здорової дискусі.

В таборі немає поняття “дорослий-розумний, дитина- невіглас” Тут всі на рівних, авторитет потрібно заробити. Звичайно, інструктора знають, що відповідають за безпеку і комфорт дітей, але це не робитьь їх надлюдьми.

Якщо ви бажаєте подарувати своїй дитині 10 днів вільного спілкування в цікавому розвиваючому середовищі і вас зацікавмв табір “Строкаті Єноти”, перейдіть за зсилкою і детально вивчіть умови перебування в таборі. Будемо раді, якщо ви підтримаєте наш проект.

Hosting CityHost

Статьи по теме

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button