АрміяНовини

Волонтери України, Литви, Германії допомагають фронту| Підтримка Армії

Волонтерські фонди Бердичева, Литви і Германії забезпечують потреби фронту.

Тільки необхідне в певні підрозділи.

Відправляється лише необхідне в певні підрозділи. Пройдіть по зсилці і приєднуйтесь до нас.

Читайте також: “Без Броні” запустил проект в поддержку бизнеса Вететранов

Волонтерський Фонд “Оберіг-26”, що знаходиться у славному місті Бердичів, відправив на фронт черговий пакунок на допомогу Армії України. Окрема механізована та артилерійська бригада отримали від своїх “Янголів Охоронців” плівку для перекриття бліндажів, дві труби для розвідників і трохи смачненького та корисного, що на війні завжди потрібно і тішить серця наших Хлопців.

Постійна допомога Литви і Германії.

Ірина Піскун, керівник Фонду, подякувала за труби київському Волонтеру Тимуру Кобзарю та литовським Друзям з організації Blue/Yellow, яку заснували спеціально для підтримки України в її спротиву російській агресії. З початку своєї роботи у Чотирниадцятому році Blue/Yellow надала допомогу Україні на 1 млн долларів США. Це кошти зібрані у Литві волонтерами. Допомога надається як військовим, так і мирному населенню, що лишилося жити поблизу лініїї фронту.

Все необхідне надсилається адресно за потребою конкретних підрозділів. Цього разу труби розвідника опинилися в Авдіївці.

Суттєву допомогу ми отримуємо і з Німеччини. В Бердичів прибули два потужні квадрокоптери, антиблікові біноклі і оптика. Їх надіслали нам Юргена Мартіна, Василь Лук’янчук, Людмила Лауф. Серед німецьких друзів і громадяни нашої Країни і корінні мешканці Германії, які невпинно допомогають нам з самого початку російського вторгнення.

Чому нам допомагають західні партнери?

Людмила Лауф вважає, що неможна ігнорувати війну в інших Європейських країнах, бо, як вона поетично висловилася:“за бур’яном не побачиш квітів”.

Тож за допомогою з Литви та Німеччини ми знищуємо російський “бур’ян” на території нашої Країни.

Що нового поїде на фронт?

Як повідомляє Ірина Піскун днями на Схід поїдуть дрони, біноклі для бригади імені Короля Данила, а ще холодильник і три пральні машини.

Ну, що хочеться сказати: Слава Волонтерам і нашим Друзям Литви та Німеччині! Дякуємо всім причетним. Долучайтеся і ви.

Тэги
Hosting CityHost

Статьи по теме

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button